logo-01

O OSIEDLU

Osiedle Na Wzgórzu w Chrząszczycach to wyjątkowy projekt. Inwestycja, której dotyczy nasza oferta, obejmuje obszar ok. 1,5 hektara wydzielonych działek budowlanych, które zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych, a na pewno największych inwestycji związanych z budownictwem jednorodzinnym w gminie Prószków.

Osiedle Na Wzgórzu zlokalizowane jest w północno-zachodniej części Chrząszczyc, od północnej strony rozciąga się niezwykły widok na okoliczne pola i łąki, zaś na horyzoncie od zachodniej strony widać linię lasu. Każdy, kto choć raz odwiedził nasze Osiedle może śmiało powiedzieć, że to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i mieszkanie w pobliżu terenów rekreacyjnych.

Spółka STRUXI w ramach Osiedla Na Wzgórzu oferuje do sprzedaży kompleks 15 uzbrojonych działek o powierzchni od 740 m2 do 1080 m2. Swoją ofertę kierujemy do osób, które marzą o własnym miejscu do zamieszkania, których dotychczasowe rozwiązania na rynku nieruchomości nie spełniły ich oczekiwań.

Działki budowlane, które Państwu oferujemy, zaopatrzone zostały w infrastrukturę techniczną, w tym wprowadzone na działki przyłącza:  elektryczne, wody i kanalizacji sanitarnej.

 

działki budowlane opole deweloper domy kup działkę deweloper