gra o dom-01

GRA O DOM

„GRA O DOM” jest drugą edycją konkursu Nowej Trybuny Opolskiej, gdzie nagrodą główną jest duży, przestronny DOM! Wybudowany zostanie nie gdzie indziej jak właśnie u nas na Osiedlu Na Wzgórzu w Chrząszczycach!

Budowę rozpoczynamy w kwietniu tego roku. Dom został zaprojektowany według indywidualnego projektu jednego z najlepszych polskich architektów, laureata licznych branżowych nagród, znanego w Opolu Mirosława Paleja. Do budowy domu zostaną wykorzystane trwałe materiały produkowane na Opolszczyźnie (wspieramy społeczność lokalną), która daje gwarancję niezawodności i trwałości.

Kto może wygrać ten dom? Ten, do kogo uśmiechnie się los w naszej wielkiej loterii, która startuje już 4 kwietnia. Zakończenie zabawy jest zaplanowane na 20.02.2016 roku. W loterii może wziąć udział każdy czytelnik „Nowej Trybuny Opolskiej” dokonując zakupu gazety. Kupony publikowane będą codziennie od poniedziałku do soboty w wydaniach „Nowej Trybuny Opolskiej”. Karty dla zaś dołączane będą do gazety w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Tym razem również NTO pomyślało o extra karcie  Prenumeratorów „Nowej Trybuny Opolskiej” i podwójnej szansie dla Nich. Regulamin loterii i więcej informacji o nagrodach znajdziecie TUTAJ.

Oprócz domu w loteryjnej puli znajduje się jeszcze 50 innych cennych nagród, m.in. telewizory i sprzęt elektroniczny.

Szczęściu trzeba pomagać, a nie wygrywa na pewno ten, kto nie gra!

 

działki budowlane opole deweloper domy kup działkę deweloper nto